Kullanım Koşulları

Bu koşulları kabul etmekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel telefon bilginizin; tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarının gönderilmesi amacı taşımamaktadır.

Numaranızı yapılacak organizasyon ve etkinlikleri haber vermek amaçlı bir sistem olanBilgilendirme Sistemi ile paylaşılmasına izin vermiş bulunmaktasınız. Bu bilgiler sadece size sağlanacak hizmetlerin kusursuz sunulabilmesi, olası gönderilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, sms bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla, sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz, veri güvenliği konusundaki hassasiyetimizi paylaşan, ilgili mevzuat hükümlerine riayet eden 3. kişilerle, yalnızca ihtiyaç durumunda ve gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

 Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız  dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Tarafınıza yapılacak sms ile bilgilendirmelere hiçbir şekilde ücret ödemeyecek yada hatınızdan faturalandırılmayacaktır. Tüm bilgilendirilme sms`leri ücretsiz bir şekilde yapılacak ve sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Bu servis ÜCRETSİZDİR...

İŞ BU ÜYELİK SÖZLEŞMESİNİ OKUDUM ANLADIM KABUL EDİYORUM