TL 5.750 $ 920 863 £ 748

HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan Tarihi 21.02.2018
Marka Lorenz Deepmax
Kimden Mağazadan
Durumu İkinci el

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

ÜZERİNDE 45 CM BAŞLIK+1X1 METRE UÇURTMA BAŞLIK BULUNMAKTADIR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.

ALMANYA YAPIMIDIR.

LORENZ PULSE X2 (LPX2)

LPX2LORENZ LPX 2 Metal Dedektör çok hassas ve istikrarlı bir çalışma ölçme cihazıdır. 
Metal nesnelerin büyük derinliklerde algılanmasına olanak tanıyan Darbe İndüksiyon prensibine dayanır. Büyük arama bobini kullanırken büyük metal nesneler birkaç metreden tespit edilecektir. LORENZ Metal Dedektörleri çok yönlüdür ve yerdeki büyük ve küçük metal objeleri bulmak için yapılmıştır. Özel olarak geliştirilen elektronik devre ve arama bobinleri demir dışı metallere fazladan bir derinlik kazandırır ve mineralize toprakların veya tuzlu suyun etkilerini azaltır.

 

Tüm metaller LPX 2 ile sesli yanıt verecektir. Küçük demirsiz plakalar ve madeni paralar, kol dayamalı teleskopik S kollu kol ile birlikte çalışan mevcut 14 inç ve 18 inç bobinler ile çok hassas bir şekilde tepki verecektir. Elektronik, bağlı bobinleri otomatik olarak ayarlar.

Özellikler:

Yaklaşık ağırlık. 920 g (piller dahil) 
Çalışma frekansı: saniyede 700/1300 darbe. 
Güç kaynağı: 15 V = 10 x AA piller 
Güç tüketimi: yaklaşık. 130 mA 
Kullanım süresi: yakl. Alkalinlerde 17 saat 
Çalışma sıcaklığı: -5 - +55 ° C

Algılama derinliği:

Para (d = 2 cm): 35 cm 
Demir kutusu (30x18x15 cm): 250 cm

Kontroller ve Konektörler:

  • LPX 2'nin güç kaynağı kontrol kutusunun altında bulunur. Pil yuvasına 10 x AA hücrelerin yerleştirildiğinden emin olun. Birimi açmak için, kontrol kutusunun yanındaki iki düğmeyi aynı anda basmanız yeterlidir. Pil bölmesinde şarj edilemeyen pilleri bulundururken lütfen asla bir şarj ünitesi LPX2'ye bağlamayın. Önce şarj ünitesinin üreticisinin talimatlarını okuyun!
  • Arama bobini konektörünü elektronik üniteye bağlarken ve AUDIO - kumandasını KAPALI konumdan işaretli konuma getirirken, LPX 2 açık duruma getirilir. Arama bobini - konektörü elektronik üniteden çıkarıldığında, güç kaynağı otomatik olarak kesilecektir.
  • AUDIO-kontrolü, titreşim oranını LPX 2'nin sessiz frekansından düşük frekanslı bir ses tonuna ve ayrıca hassasiyet kontrolü olarak değiştirir.
  • ZERO - basma düğmesi, aramaya başlamadan önce elektroniği yaklaşık iki saniye boyunca basılı tutarken AUDIO-yanıtına ayarlar. Bu kontrole basarken arama bobininin yakınında hiçbir metal bulunmamalıdır.
  • FREKANS. - Frekans kontrolü LPX 2'nin çalışma frekansını değiştirir ve yalnızca güç hatları veya radyo vericileri LPX2'ye müdahale ederken değiştirilmelidir.
  • KULAKLIKLAR - Kriko ... 1/4 inç (6,35 mm) fişleri olan herhangi bir stereo kulaklık bu jaka bağlanabilir. Kulaklıklar bağlandığında dahili hoparlör otomatik olarak kapanacaktır.
  • CHARGER - jack ... Patlamaları önlemek için şarj edilebilir piller LPX 2'ye uygulandığında lütfen yalnızca bir şarj cihazı (10 hücre AA tipi) bağlayın!
  • SES - Sesli uyarı sesi ... piller boşaldığında sesli bir alarm verecektir.

 

 
 
Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: