TL 2.899 $ 493 435 £ 377

İSTANBUL / ŞİŞLİ / FULYA MAH.

İlan Tarihi 30.03.2019
Tipi Duvar Tipi
Marka Airfel
Btu 12000
Enerji Sınıfı A

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Klima, çevre dostu özellikleri ve verimli kullanımı ile dikkat çekiyor. Duvar tipi split klima, Inverter özelliği sayesinde kusursuz bir iklimlendirme ve homojen ortam sıcaklığı sağlıyor. Otomatik dikey üfleme özelliği ve turbo fonksiyonu ise cihazın konforlu kullanımına katkı sağlıyor.

Ekonomik ve Verimli

 • Yeni sezonsal verimlilik yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan duvar tipi split klima, sezonsal Inverter özelliği sayesinde A sınıfı klimalara göre %20 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor.
 • Otomatik dikey üfleme fonksiyonu ile cihaz, ortam sıcaklığını homojen şekilde dağıtarak mükemmel çalışma özellikleri sergiliyor.
 • Turbo fonksiyonu ve Inverter teknolojisinin başarılı bir şekilde bir araya geldiği ürün, hızlı ısıtma ve hızlı soğutma konusunda etkili çözümler sunuyor.
 • -15 dereceye kadar ısıtma yapabilme kapasitesi ile ürün, alanının yüksek performanslı cihazları arasına girmeyi başarıyor.
 • A++ enerji sınıfına dahil olan klima, çevre dostu ısıtma ve soğutma sağlayarak üst düzey verimliliğe imza atıyor.
 • Arıza teşhis sistemi sayesinde üründe çıkabilecek arızalar önceden belirleniyor ve hızlı servis imkanından yararlanılabiliyor.

Öne Çıkan Detaylar

 • Klima Türü: Split (Duvar Tipi)
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Inverter: Var
 • BTU: 12000
 • Ses Seviyesi: 41 dB

Konforlu Kullanım

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Klima; iç ünite, dış ünite, uzaktan kumanda, garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile bir arada sunuluyor. Beyaz renkli klima, kompakt yapısı ve estetik tasarımı ile dikkat çekiyor.

Airfel: İklimlendirmede Uzman

Isıtma, soğuta ve havalandırma alanında ideal çözümler sunan Airfel, 2011 yılında Daikin tarafından satın alınarak sektörün iddialı oyuncularından biri haline geldi. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Airfel, ısıtma ve soğutma cihazlarıyla 170 bayi ve 500 satış noktası ile hizmet vermeye devam ediyor.

Yüksek Performans

Hem tasarruflu hem de konforlu kullanım sunan Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Inverter Klima, verimli çözümleri ile kullanıcıların beklentilerine cevap veriyor. Küçük ve orta büyüklükteki alanlara uygun olan split klima, yeni nesil teknolojileri ile yüksek performans arayanlara hitap ediyor.

 
Airfel Ltxn35u 12.000 Btu Sez. İnverter Klima - YeniÜRÜN ÖZELLİKLERİEKONOMİK VERİMLİ Çevre Dostu Serinlik...» Yeni sezonsal verimlilik yönetmeliğine uygun» Sezonsal Inverter özelliği ile A sınıfı Inverter klimalara göre %20 daha fazla tasarruf» Otomatik dikey üfleme özelliği ile homojen ortam sıcaklığı» -15°C?ye kadar ısıtma yapabilme özelliği ile yüksek performans» Turbo fonksiyonu ve Inverter teknolojisinin birleşimi ile hızlı ısıtma - hızlı soğutma» Stand By modunda sadece 1 W enerji tüketimi» Arıza teshis sistemi ile daha hızlı servis hizmeti Soğutma Kapasitesi: 12.000Isıtma Kapasitesi: 14.400Enerji Sarfiyatı: Soğutma: 0.1-1.5kW , Isıtma: 0.1-1.5kWEnerji Verimliliği: Soğutma: 3.5, Isıtma: 2.3Enerji Sınıfı: Soğutma: A++Isıtma: A++Ses Seviyesi: Soğutma (İç / Dış): 40-34-30, Isıtma (İç / Dış): 40-34-30Dış Ortam Çalışma Sıcaklık Aralığı: Soğutma: +10/+50, Isıtma: -15 / +30Ürünün kurulumu Daikin yetkili servisleri tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

 

Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: