TL 5.000 $ 900 800 £ 700

İSTANBUL / ÜMRANİYE / ATATÜRK MAH.

İlan Tarihi 20.12.2017
Marka Pulse
Kimden Mağazadan
Durumu Sıfır
 

PULSE RELIC DERİN PULSE DEDEKTÖR

 

CİHAZ VİDEOLARINI YOUTUBE DEN İZLEYE BİLİRSİNİZ.

https://www.youtube.com/channel/UCOFUoBbRJfQKJgiWMZh5eNw/feed

 

Profesyonel düzeyde Pulse indüksiyon prensibi metal dedektörü.Pulse Relic Dedektör zor ve ağır mineralli topraklarda olağanüstü derinlik ve duyarlılık yeteneğine sahiptir.Bütün gün avlanmak için yüksek performans sağlar.Ergonomik ve hafiftir. Pulse Relic Metal Dedektörü rakipsiz derinlik ve hassasiyet ile araştırma ve objeleri tanımlamak için özel olarak tasarlanmıştır, Pulse indüksiyon gücüne sahiptir.

Pulse Relic Metal Dedektörü (Tekpara)sikke ve daha büyük hedeflere aramak için pulse indüksiyon teknolojisi,olarak tasarlanmıştır.Bu ileri teknoloji dedektör sayesinde küçük objeler , büyük objeler ve dağınık sikkeler aynı anda arana bilir.Pulse Relic Sesli ve ibreli olmak üzere iki modelden oluşmaktadır.

Tecrübeli arayanlar bilirler ki, toprağa dağınık sikkeler Pulse indüksiyon dedektörleri tarafından çok zor tespit edilirler.Bu dedektör tüm sinyallerde gruplandırılmış ve Algılama yeteneğini maksimum derinliklere çıkaranız için tasarlanmıştır.Operatörü için kolaylık sağlamaktadır (aşırı sabit) otomatik zemin dengesine sahiptir.

Yeni başlayan avcılar için bile aşırı derinlik sunmaktadır.Ana Kart,elektronik bobin içine inşa edilmiştir.

Eşik sesi ayarlama ve nesnelerin boyutunu ayarlama.Bu maksimum etkili arama için kullanılan ayarlardır.

Elektronik ünite 2 yıl Garanti kapsamındadır.Pil,Şarj Aleti ve Kulaklık Garanti kapsamı parçası değildir.

DERİNLİK TESTLERİ

Bilezik 90 Cm

Kutu Kola 115 Cm

Yağ Tenekesi 240 Cm

Maximum 400 Cm

Yukarıda verilen veriler toprak altına yeni gömülen metalleri için geçerli olup,Metal Nesneler toprak altında kalış sürelerine göre Daha derinlerden algılama yapa bilmektedir.

 

ÜMRAN DEDEKTÖR

0 542 414 28 28

Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: