TL 17 $ 3 3 £ 2

AFYONKARAHİSAR / BAYAT / NARLI MAH.

İlan Tarihi 08.05.2017
Kimden Üreticiden
Yaşı 3 - 6 Aylık

İRTİBAT TLF: 0542 390 00 81 

Arkadaşlar uzun yıllardır hep seminer,brifing, müşterilerimize verdiğimiz bilgiler ve televizyon programlarında dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştığımız şudur ki; maalesef zaten ülkemizin %80’i tarım ve hayvancılığa dayalı olması ve bu konuda da kendine fazlasıyla yetmesine rağmen bir şekilde dışa bağımlı duruma getirildik.Şöyle ki; çok eskiye gitmemize dahi gerek kalmadan her birimiz anne babamızı veya nine dedelerimize baktığımızda şu anda bizlere organik adı altında çok fahiş fiyatlara sunulan ürünlerin gayet doğal sıfır maliyet ve çok az emekle elde edilebildiğini göreceğiz.Başlığımızda da sunduğumuz gibi sadece doğal yumurta tavuğu değil tüm hayvanlarımızın zaten yüce yaratıcı tarafından doğaya ve doğala uygun yaratıldığı aşikardır.Bizlere düşen sadece günümüz şartlarında onlara gelebilecek hastalıklara karşı önlem ve tedbirlerimizi eksiksiz almaktır. Ve bununla birlikte yıllardır söylediğimiz gibi hayvanları kafese,ahıra veya herhangi bir şekilde hapse mahkum etmek yerine doğal hayattaki yerlerine bırakmak zaten işimizin %90’ını çözecektir.Tabii ki bunun yanında tek amaç ve gayesi sadece her ne şart altında olursa olsun ürün satmak ve maddi kazanç elde etmek olmayan bir yakınınıza veya bir tanıdığınızdan küçük ipuçları almanız yeterli gelecektir. Gönül isterdi ki her şeyi her sorunun cevabını buraya yazalım.Ancak takdir edersiniz ki; en tatmin edici soru ve cevap birebir sorulan soru ve cevaptır.
•    VİZYONUMUZ:
•    Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daima iyiye ve daima ileriye taşımak çağdaş türkiyemizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlımzı sürdürmek vizyonumuzdur.
•    MİSYONUMUZ:
•    Balıkesir yarka olarak çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak bunu yaparkende müşteri memnuniyetini ön planda tutarak etik ve ahlaki değerler ışığında kaliteden ödün vermeden satışlarımızı artırmak gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
[MİNİMUM SATIŞIMIZ 100 ADETTİR. İLAN VERDİĞİMİZ TÜM NOKTALARA SEVKİYATLARIMIZ BULUNMAKTADIR. HAFTANIN 7 GÜNÜ CUMARTESİ PAZAR DAHİL  SABAH 08:00 İLE AKŞAM 22:00 KADAR MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZİ ARAYIP DETAYLI BİLGİ ALABİLİR SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ…

Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: