TL 2.680 $ 429 402 £ 348

İSTANBUL / ŞİŞLİ / FULYA MAH.

İlan Tarihi 01.04.2019
Tipi Duvar Tipi
Marka Diğer
Btu 12000
Enerji Sınıfı A

Viessmann Vitoclima 200-SHe Eco ws2032mlc0 Inverter Klima 10.918 BtuH

Klima Üreticisi Hakkında

İklimlendirme sektöründe dünyanın en büyük ve sektöre yön veren markalarından olan Viessmann 1917 yılında Almanya’da faaliyetlerine başlamıştır. Dünya genelinde 11 farklı ülkede üretim şirketi ve 120 satış temsilciliğine sahip olan marka, ödüllü tasarımlarıyla yenilikçi teknolojiler üreterek kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Çevreye duyarlı ve enerji verimli tasarımlarıyla dünya trendlerini yakalayan Viessmann güvencesiyle klima satın almak isterseniz İstanbul Kombi Market’in ayrıcalıklı fırsatlarını kaçırmayın.

Viessmann Vitoclima 200-SHe Eco ws2032mlc0 Inverter Klima 10.918 BtuH Özellikleri

Enerji verimli üstün teknoloji klima: Viessmann Vitoclima 200-SHe Eco ws2032mlc0 Inverter klima

Sezonsal inverter teknolojisine sahip Vitoclima, bireysel kullanım için ve ofislerde ideal olan 10.918 Btu/H kapasiteye sahiptir. Düşük güç tüketimi sağlayan bu model Avrupa Birliği sezonsal enerji verimliliği kriterlerine uygundur. Sade tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayan bu model çevreye duyarlı soğutucu akışkanlar kullanır.

Hava Durumu

Havayı değiştirin, konforunuzu iyileştirin.

Bu ürün sahip olduğu çıkarılıp yıkanabilen filtre ve panele sahip olması sebebiyle havanın toz, duman ve hastalık yapabilen virüs ve bakterilerden arınmasını sağlar. Geniş kanat açısına sahip olması ise hem ortamdaki sıcaklığın hem de havanın homojen dağılmasını sağlar. Klima kullanıldıktan sonra içeride biriken nem, küf gibi koku yapabilecek partikülleri temizlemek için otomatik temizleme özelliğini güvenle kullanabilirsiniz.

Sıcak yaz aylarında hızlı bir soğutma yapmak veya kış aylarında ideal hava koşullarını en hızlı şekilde oluşturmak için turbo modunu kullanabilirsiniz. Kış aylarında cihazın ilk andan itibaren sıcak hava üflemesini sağlayan soğuk hava üfleme koruması özelliği sayesinde mükemmel konfor sağlar.

Cihaz ve Enerji Verimi

Sezonsal inverter teknolojisi sayesinde tasarruf yaptıran klima.

Bu model hem SEER-SCO değerleri hem de DC inverter teknolojisiyle yüksek enerji tasarrufu yaparak sizi kabarık faturalardan kurtarıyor. Inverter teknolojisi klimanın gerektiği kadar ve sadece ihtiyaç olmasında çalışmasını sağlayarak yüksek enerji verimi sunar. Ortam sıcaklığını ölçen uzaktan kumanda sensörü sayesinde bu teknolojiden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Cihaz stand by modunda çok düşük güç tüketimi ile tasarruf imkanını daha da arttırır. Herhangi bir elektrik kesinti yaşanması halinde cihaz akıllı otomatik re-start özelliği sayesinde güvenli bir kullanım sağlar.

Klimanızın ne zaman ve hangi koşullarda çalışmasını istiyorsanız cihazı 30 dakika ile 24 saatlik periyotlarla programlayabilir, Repeat özelliğiyle bu kullanımı tekrarlayabilirsiniz.

Uyku kalitenizi arttıran uyku modu sayesinde uyurken bile konforunuzdan ödün vermezsiniz.

Satıcıya Mesaj Gönder
Mesaj: